mgr Adam Bułacz

Psycholog, psychoterapeuta 

Prowadzi grupy psychoterapeutyczne w ramach Oddziału Dziennego Wsparcia, spotkania indywidualne w ramach świetlicy oraz popołudniowe grupy wsparcia. Dodatkowo prowadzi terapię indywidualną w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Terapię prowadzi głównie w nurcie psychodynamicznym skoncentrowanym na relacjach międzyludzkich.

Ukończyłem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu (obecnie SWPS Uniwersytet Humanistyczno społeczny) oraz szkolenia z zakresu diagnozy psychologicznej, neurodiagnostyki psychologicznej i uzależnień behawioralnych. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, swoje doświadczenie zbierałem jako psycholog terapeuta na Oddziałach Psychiatrycznych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego sp. z o.o., prowadząc gabinet prywatny oraz innych ośrodkach zajmujących się zdrowiem psychicznym. Regularnie poddaję się superwizji dbając o najwyższy poziom swojej pracy.

Zobacz stronę